Wydarzenie

Powrót

Zimowa Przygoda na MDM-ie 2015

ZIMOWA PRZYGODA NA MDM-ie

Drugi raz w tym roku widzimy się podczas Przygody na MDM-ie!! 12 grudnia zapraszamy na zimową wersję miejskiej gry! - od południa do wieczora na placu Konstytucji w „Warsztacie Warszawskim” oraz w kawiarniach i restauracjach zlokalizowanych dookoła placu Konstytucji.

W wersji zimowej biorą udział:

Warsztat

Groole

MiTo

Cupcake Corner Bakery

Program Przygody:

12:00 – 16:00 – w Warsztacie spotykamy się na wspólnym przygotowywaniu wegańskich pralinek z bakaliami, tworzymy Eco-choinkę recyklingową z pudeł i innych materiałów – idealnie dla najmłodszych oraz robimy zdjęcia z prawdziwym Św. Mikołajem!, a wszystko to przy akompaniamencie znanych, świątecznych hitów!

12:30 -16:00 – gra miejska. Reguły proste, jak przy okazji większości poprzednich edycji Przygody. Trzeba odwiedzić wszystkie miejsca biorące udział w Zimowej Przygodzie na MDM-ie, rozwiązać zadania i otrzymać pieczątkę. Z gotowymi „obiegówkami” widzimy się o godzinie 16 w Warsztacie na LOSOWANIU NAGRÓD! Jest o co walczyć. Przygotowaliśmy sporo nagród pocieszenia, ponadto – nikt nie wyjdzie z pustymi rękami! Rozdajemy pakiety zniżek do wszystkich miejsc biorących udział w grze! Nagród głównych jest kilka, możemy zdradzić, że między innymi będą to czytnik e-booków czy gra „Kolejka”. Start i meta w Warsztacie na placu Konstytucji 4!

O godzinie 16 widzimy się wszyscy w Warsztacie na podsumowaniu Zimowej edycji Przygody na MDM-ie. Będzie losowanie, wspólna kolacja, kolędowanie i wiele wiele innych!

WSTĘP OCZYWIŚCIE WOLNY, DO ZOBACZENIA!!

12 grudnia 2015