Wydarzenie

Powrót

PR bez krawatów o świątecznych kampaniach

Ostatnie spotkanie w 2015 roku z cyklu PR bez krawatów dotyczyć będzie tematu, którego na pewno się teraz nie spodziewacie. Święta! W grudniowej odsłonie naszych spotkań porozmawiamy o świątecznych inicjatywach i komunikacji wokół świąt Bożego Narodzenia.

Tym razem wystąpią przed Wami przedstawiciele Szlachetna PACZKA i magazynu Brief, a Polskie Stowarzyszenie Public Relations podsumuje rok w branży PR.

W przeciwieństwie do spotkania przy wigilijnym stole krawaty zostawiamy w szefie. Zabieramy dobre nastawienie, głód networkingu i otwarte głowy. Czekają na Was prezentancje, dyskusje, świetna kawa i najlepszy towarzysz nieformalnych spotkań - piwo. Spotykamy się po przerwie w naszej ulubionej knajpie - MiTo

Zapraszamy chwilę przed spotkaniem, jak i zachęcamy, aby zostać trochę dłużej - chętnie Was wszystkich poznamy, podobnie jak prelegenci. Tym razem z okazji świątecznego charakteru eventu tym bardziej na Waszą aktywność w tej materii. :)

W grudniu przed Wami wystąpią:

MAGDA DZIEKOŃSKA - z mazowieckiego zespołu Szlachetna PACZKA. Jak sama mówi dołączyła do Szlachetnej Paczki, bo "to projekt Zwycięzców!."W Szlachetnej Paczce znalazła sposób na urzeczywistnienie idei społeczeństwa obywatelskiego, które czuje się współodpowiedzialne za losy otoczenia. Zaraziła się entuzjazmem wolontariuszy i doceniła skuteczność Projektu, dlatego krótkie chwile poza pracą poświęca na rozkochiwanie Mazowsza w Szlachetnej Paczce w zespole ds.promocji. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, specjalizacji dyplomacja współczesna.

JUSTYNA BAKALARSKA - Dziennikarz, trener, specjalista ds. komunikacji, marketingu i nowych mediów - zastępca redaktora naczelnego Brief ds. online. Dostarcza profesjonalne treści dla biznesu prowadząc własną firmę. Umiejętności szkoleniowe zdobywała pracując w latach 2007- 2011 w firmie szkoleniowej Impact Polska, gdzie organizowała i prowadziła szkolenia z zakresu umiejętności miękkich. W latach 2013 - 2015 pracowała jako dziennikarz w wydawnictwie Polska Press Grupa, pisząc do dwóch magazynów. W gazecie „Polska The Times”, specjalizowała się w tematach związanych z nowymi mediami i nowymi technologiami. W magazynie historycznym „Nasza Historia” była koordynatorem grupy redakcyjnej oraz odpowiada za strategię komunikacji i promocji miesięcznika w mediach społecznościowych. Od 2013 roku jest wykładowcą Collegium Civitas, prowadząc zajęcia z zakresu marketingu wartości i content marketingu.

Mateusz Witczyński - przewodniczący mazowieckiego oddziału Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Od października 2015 Mateusz Witczyński jako główny specjalista w Gabinecie Prezesa Państwowej Agencji Atomistyki – polskim dozorze jądrowym prowadzi projekty i doradza w zakresie komunikacji społecznej. W sytuacjach kryzysowych, wspiera Monikę Kaczyńską, dyrektora Gabinetu Prezesa PAA i rzeczniczkę prasową agencji. Do czerwca 2015 jako “communication manager”, rzecznik prasowy i członek sztabu kryzysowego odpowiadał za całą komunikację wykonawcy największego samorządowego projektu infrastrukturalnego w kraju: „Projekt i Budowa Centralnego Odcinka II Linii Metra w Warszawie”. Za swoje działania otrzymał w 2014 roku nagrodę „Lew PR biznesu”, a w 2012 wyróżnienie „Role Model” na konferencji „Crisis in Construction”.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzanie obecności pod adresem kontakt@prbezkrawatow.pl

Patronem spotkania jest Mazowiecki Oddział Polskie Stowarzyszenie Public Relations

16 grudnia 2015