Wydarzenie

Powrót

WARSZAWA - Spotkanie Korporacji Absolwentów UEK

Wszystkich absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zapraszamy na warszawskie spotkanie KUEK - stowarzyszenia absolwentów UEK.

Tematem naszego świątecznego spotkania będzie "SLOW LIFE, czyli sztuka prostego życia" :)

Tradycyjnie już w grudniu organizujemy nasze świąteczne spotkania, tym razem tematem przewodnim będzie "slow life", który wydaje się idealnie komponować z nadchodzącym okresem Świąt i Nowego Roku, czasu zadumy i podsumowań mijającego roku. Podczas spotkania porozmawiamy na temat - dlaczego w obecnych czasach 'kultury działania' odpoczynek wydaje nam się stratą czasu, jak żyć w czasach rozbudzonego konsumpcjonizmu i jak dać sobie szanse bycia po prostu szczęśliwym. Porozmawiamy także o wciąż aktualnej modzie na ucieczkę z miasta, tęsknocie za wsią sielską i anielską, za ciszą i spokojem, których brakuje mieszkańcom dużych miast.

Termin spotkania: 17 grudnia 2015, czwartek, g.18:00

Miejsce spotkania: kawiarnia MiTo

ul. Waryńskiego 28, Warszawa / metro Politechnika

https://www.facebook.com/MiToArt/?fref=ts

Naszym gościem specjalnym i ekspertem w temacie „slow life” będzie Dorota Ramotowska, która pisze o sobie: „pracuję jako manager, instruktor fitness, trener zajęć interpersonalnych, instruktor kulturalno-oświatowy, animator turystyki i rekreacji, pedagog, przewodnik górski. Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego, posiadam dyplom Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Zawodowo jestem związana z turystyką oraz rekreacją i prowadzę Stanica Wodna PTTK Sorkwity na szlaku Krutyni, gdzie wykorzystuję zdobytą wiedzę i doświadczenie. Swój optymizm czerpię ze szczęśliwego życia, na które sobie sama pozwalam oraz dzięki mężowi, który jest moim najlepszym przyjacielem. Kocham ludzi i pragnę dzielić się z innymi zdobytą wiedzą, bo wierzę w to, że każdy może być szczęśliwy, jeśli tylko zechce."

Spotkanie będzie miało dodatkowo wyjątkowy charakter także z uwagi na połączenie spotkania naszego stowarzyszenia z zaprzyjaźnionym stowarzyszeniem PWN Warsaw - Professional Women's Network, które prowadzi absolwentka UEK - Jowita Bukowińska.

Zapewniamy kieliszek wina oraz drobny poczęstunek. Zapraszamy :)

Dla absolwentów UEK oraz korporantów KUEK wstęp wolny, prośba o potwierdzenie obecności na maila malgorzata.gurdziel@kuek.pl

17 grudnia 2015