Wydarzenie

Powrót

PR bez krawatów o CSR

Już 12 maja zapraszamy na spotkanie "PR bez krawatów o CSR", które poświęcone będzie wyjątkowym kampaniom CSRowym w Polsce!

Robert Sosnowski, właściciel oraz dyrektor zarządzający w agencji innowacyjnego marketingu internetowego "Biuro Podróży Reklamy", opowie o kampanii "Charytatywni Allegro - podziel się tym, co masz najlepszego". Akcja znana jest ze swojego kreatywnego podejścia do celu, którym było wprowadzenie platformy charytatywni.allegro.pl na rynek, docierając do 500 PR Managerów oraz Rzeczników Prasowych największych firm i instytucji w Polsce.

Przedstawiona zostanie również druga kampania, realizowana z okazji 125lecia firmy St.Majewski. W ramach kampanii przeprowadzony został konkurs dla uczniów szkół podstawowych, którego tematem przewodnim był „Małe dzieła sztuki”. Dzieci nadsyłały prace, które były oprawiane i licytowane na charytatywnych aukcjach. Akcja słynie ze słynnego wtargnięcia do Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, które pomogło zebrać pieniądze dla chorej Patrycji, której marzeniem było polecieć do Japonii.

Nasz kolejny gość to Piotr Domański – w Forum Odpowiedzialnego Biznesu odpowiedzialny za media społecznościowe, portal internetowy, autor artykułów dotyczących zarządzania różnorodnością w miejscu pracy oraz wpływu biznesu na środowisko. Wygłosi prezentację na temat: Co się dzieje gdy pomylimy CSR z PR?

Spotkanie odbędzie się 12 maja o godzinie 19.00 w MiTo, ul. Ludwika Waryńskiego 28 (Metro Politechnika). Organizatorzy proszą o potwierdzenie obecności na adres kontakt@prbezkrawatow.pl.

Zapraszamy na kawę, piwo i mocną dawkę CSRoweego know-how ;)

12 maja 2015