Wydarzenie

Powrót

Warszawa - Opowieści z podróży dookoła świata i pokaz filmu "Co sprawia, że wstajesz każdego dnia?"

Roczna samotna podróż dookoła świata przerodziła się w 17-miesięczną wyprawę życia. Pokonałam strach, przejechałam samotnie 12 krajów, odkryłam marzenia i potrzeby ludzi z różnych zakątków globu. 14 czerwca chcę wam o tym wszystkim opowiedzieć. Poznajcie moje najtrudniejsze momenty, najwspanialsze historie i zobaczcie najniezwyklejsze zdjęcia.

Spotkanie będzie się składać z trzech części:

1) Opowieści z podróży dookoła świata w formie slajdowiska. Jakie to uczucie samotnie podróżować po Indiach? Jak poradzić sobie na himalajskim szlaku bez przewodnika? Jak zwalczyć samotność? Jak rozmawiać z mieszkańcami odległych krajów? Jak znaleźć przyjaciół na końcu świata? Jak zamieszkać w Australii?

2) Informacje praktyczne. Ile kosztuje podróż dookoła świata? Jak ją zorganizować? Skąd wziąć pieniądze? Jak szukać sponsorów i partnerów? Jak unikać wpadek? I w końcu jak odważyć się na ten pierwszy krok?

3) Pokaz filmu "Co sprawia, że wstajesz każdego dnia?", którego bohaterami są spotkane przez Nadię osoby. 12 mieszkańców odległych zakątków globu opowiedziało co daje im motywację do życia. Czy jesteśmy tacy sami? A może zupełnie inni? Czy wszyscy dążymy do tego samego?

Po wysłuchaniu prezentacji i obejrzeniu filmu będziecie mieli ochotę spakować plecak i ruszyć w świat. Ale czy samotnie?

Zapraszamy

Anna Nadia Bandura & MiTo art.café.books

http://nadiavstheworld.com/

https://facebook.com/NadiaVsTheWorld/

Spotkania odbędą się też w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku! Zajrzyj tu i poznaj wszystkie daty:

http://nadiavstheworld.com/opowiesci-z-podrozy-dookola-swiata-przyjdz-posluchaj-obejrzyj/

14 czerwca 2016