Wydarzenie

Powrót

by 1 i 1 dawało 11. Czyli jak sprawić, by Twój zespół pracował efektywnie - praktyczne informacje.

"Niczego wielkiego nie dokonuje się samemu. (...) Dlaczego? Dlatego, że nikt nie robi dobrze wszystkiego." - napisał w jednej ze swoich książek John C. Maxwell.

Z tego powodu niezwykle ważna jest dobra praca zespołowa. Decyduje ona o odniesieniu sukcesu bądź porażki.

Zatem ...

- jak stworzyć dobry zespół?

- co zrobić, aby znaleźli się w nim właściwi ludzie?

- jak sprawić, aby zespół pracował efektywnie?

O tym będziesz mógł się dowiedzieć podczas spotkania szkoleniowego "Aby 1 i 1 dawało 11. Czyli jak sprawić, by Twój zespół pracował efektywnie - praktyczne informacje".

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ? - Ponieważ otrzymasz praktyczną wiedzę, gotową do wykorzystania. - Dowiesz się, na co zwrócić uwagę tworząc zespół. - Dowiesz się też, jak usprawnić działanie istniejącego zespołu. - Będziesz mógł zadać pytania doprecyzowujące otrzymane informacje. - Ponadto będziesz miał okazję napić się jednej z najlepszych kaw w Warszawie i nawiązać nowe kontakty.

Swoją wiedzą podczas spotkania podzieli się Artur Krysik - Interim Manager od 13 lat pomagający małym i średnim firmom w rozwoju. Więcej informacji na temat tego czym się zajmuje znajdziesz na www.arturkrysik.pl

Znasz kogoś, kogo mogłoby zainteresować tego rodzaju spotkanie szkoleniowe? Jeśli tak, poinformuj go o nim! Dla Ciebie to jedno kliknięcie, a dla kogoś może to być wiedza warta dziesiątki tysięcy złotych!

21 lipca 2016