Wydarzenie

Powrót

Entrepreneur's Club - Klub Przedsiębiorcy - Finanse nie takie st

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie organizowane przez PWN Warsaw, z cyklu:

Entrepreneur's Club - Klub Przedsiębiorcy

We wszystkim, co robimy ważne jest, żebyśmy robili to z sercem, z pełnym przekonaniem, bo tylko takie podejście jest gwarancją sukcesu w biznesie. Zanim założymy własną firmę musimy zastanowić się, czy na pewno taki rodzaj działalności jest tym, co dobrze znamy i kochamy najbardziej.

Na naszych cyklicznych spotkaniach macie możliwość lepszego poznania własnego pomysłu / biznesu, usłyszycie o doświadczeniach innych osób, uzyskacie pomoc w przeanalizowaniu sytuacji, analizie siebie jako szefa i otrzymacie narzędzia, niezbędne do prowadzenia własnej działalności. Dzięki temu uzyskacie odpowiedź na pytania: czy własna firma to jest to, co chcę robić? Co mogę zmienić, aby moja firma działała bardziej efektywnie?

Cały cykl prowadzi Katarzyna Dziedzic, Mentorka PWN Warsaw, trener biznesu i coach, specjalistka od zarządzania ludźmi i procesami w firmie, współautorka projektu i portalu Zmiany w Firmie, doradca w zakresie zwiększania efektywności, motywowania i zarządzania kapitałem ludzkim. Na kolejne spotkania, Kasia zaprasza osoby, które dzielą się własną wiedzą i doświadczeniami. Tematy wybierane są przez samych uczestników spotkań.

Na naszym sierpniowym spotkaniu uczestniczki wskazały finanse, jako temat trudny i złożony zarówno w sferze firmowej, jak i prywatnej. Dlatego też, na kolejne spotkanie zaprosiłyśmy ekspertkę od finansów właśnie - Monikę Kowalik - Pasternacką. Monika Kowalik zamienia liczby na inteligencję biznesową wspomagając zarządzanie oraz wzrost zysków firm. W ciągu 15 lat pracowała m.in. w audycie finansowym, doradztwie, kontrolingu, zarówno dla wielkich korporacji (PwC, Orange, KBC), jak i we własnej spółce. Potrafi mówić do ludzi i do rzeczy, także o finansach. Absolwentka zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, biegły rewident, posiada międzynarodowe kwalifikacje ACCA. Korporat, przedsiębiorca, mentorka, coach, mówczyni, toastmasterka, joginka, podróżniczka i wiele więcej...

Po wystąpieniu Moniki, Klub Przedsiębiorcy będzie mieć formę swobodnej dyskusji. Dzięki temu stworzone zostanie forum do wymiany doświadczeń, a prowadząca będzie służyć wsparciem merytorycznym z zakresu świata finansów.

Bo jak się robi, to co się lubi, wtedy najtrudniejsze dla nas rzeczy przychodzą same, a najtrudniejsze problemy rozwiązują się bez naszego udziału.

Miejsce spotkań: MiTo art cafe books, ul. Waryńskiego 28, Warszawa - partner cyklu Entrepreur's Club

26 października 2016