Wydarzenie

Powrót

PR bez krawatów o content marketingu

Nasze spotkanie mogłoby się nazywać równie dobrze "3 prezentacje, dzięki którym będziesz umiał w content marketingu". Przygotowaliśmy dla Was skondensowaną, precyzyjnie wymierzoną, legendarną dawkę wiedzy na temat tego jak, co, gdzie, kiedy, z kim, po co i za ile tworzyć w marketingu treści, aby osiągnąć sukces. Serwujemy cały przekrój dań od historii, przez dobre i złe praktyki, aż po studium przypadku - nikt z tego spotkania nie wyjdzie głodny (mamy nadzieję, że również niekoniecznie trzeźwy).

Czekają na Was prezentacje, dyskusje, świetna kawa i najlepszy towarzysz nieformalnych spotkań - piwo. Spotykamy się w naszej ulubionej knajpie - MiTo

Zapraszamy chwilę przed spotkaniem, jak i zachęcamy, aby zostać trochę dłużej - chętnie Was wszystkich poznamy, podobnie jak nasze przesympatyczne prelegentki. :)

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzanie obecności pod adresem kontakt@prbezkrawatow.pl

W kwietniu przed Wami wystąpią trzy specjalistki od content marketingu:

Justyna Bakalarska - Dziennikarz, trener, specjalista ds. komunikacji, marketingu i nowych mediów. Redaktor w Marketer+ oraz wykładowca Collegium Civitas. Prowadzi również własną firmę szkoląc oraz dostarczając profesjonalne treści dla biznesu.

Monika Gorczyca - Business Director Havas Content King. Wcześniej odpowiedzialna jako Vice Prezes Zarządu za rozwój biznesowy oraz Client Service Agencji Super-Fi zajmującej się content marketingiem i digitalem, działającej w Grupie VICE CEE. Ponad 12-letnie doświadczenie zdobywała pracując dla marek takich jak Heineken, Fanta, Desperados, Wyborowa, Sanofi czy Avon. Od 6 lat specjalizuje się w działaniach w obszarze content marketingu i digitalu, komunikacji wewnętrznej. Od roku wykładowca akademicki w zakresie Marketingu Internetowego i Nowych Narzędzi Komunikacji.

Anna Iller - Od ośmiu lat jest związana z Grupa Allegro Sp. z o.o.. Dziś, jako Branded Content Manager, zarządza prawdopodobnie największą produkcją contentu w Polsce dla jednej marki. Jest ekspertem w dziedzinie poradników, opinii, recenzji, ale ostatnio najbardziej pochłania ją content video. Odpowiada w Allegro m. in. za takie produkcje jak LEGENDY POLSKIE, czy Mafia w sieci.

Patronem spotkania jest Mazowiecki Oddział Polskie Stowarzyszenie Public Relations

27 kwietnia 2016