Wydarzenie

Powrót

Warszawski Weekend Księgarń Kameralnych

Prawdziwe księgarnie są instytucjami kultury! Są miejscami spotkań, inspiracji i rozmów. Kupowanie w nich książek to proces, nie transakcja. Chcemy pokazać Wam, co możemy zaoferować naszym gościom i może, przy okazji, zachęcić kilka osób do sięgnięcia po książki.

Pierwszy Warszawski Weekend Księgarń Kameralnych odbędzie się 4 i 5 czerwca w Warszawie.

Pełen program dostępny na: https://rezerwatyksiazek.wordpress.com/wwkk/

Realizacja projektu jest możliwa dzięki finansowaniu z budżetu Miasta Stołecznego Warszawa oraz funduszom zebranym na portalu Pomagam.pl/wwkk. Patronat medialny nad wydarzeniem objęło Co Jest Grane24, RDC i O.pl Polski Portal Kultury. Kompletne informacje o wydarzeniach dostępne są w aplikacji Briefly.

***

Wydarzenie wspólnie tworzą księgarze z Kolektywu Księgarzy Kameralnych. W działaniach biorą udział: Antykwariat Kwadryga, Art Bookstore CSW Zamek Ujazdowski, Art Bookstore Królikarnia Cafe, Badet Ursynów, Badet Wilanów, Bagatela na pięterku, Bajbuk, Bęc Zmiana, Bookoff, Bullerbyn, Cookoff, Czuły Barbarzyńca na Piwnej, Jak wam się podoba, Księgarnia Artystyczna Bookoff w MSN, Księgarnia Artystyczna w Zachęcie - Narodowej Galerii Sztuki, Księgarnia Czarnego, Księgarnia Dwie Siostry, Księgarnia na Pradze, Księgarnia na Tłomackiem, Księgarnia Warszawska, MiTo, Radio Telewizja, Super Salon, Tarabuk i WilaBuki.

4 czerwca 2016