Wydarzenie

Powrót

Wieczór autorski Wujka Lucyfera

Pod pseudonimem Wujek Lucyfer kryje się młody transmężczyzna, obecnie w trakcie korekty płci i terapii hormonalnej. Sam określa siebie jako "człowieka z internetu". Dał się już poznać jako youtuber i bloger, teraz debiutuje jako autor książki.

"Bądź sobą. Pozbądź się presji" to pozycja, która wykracza poza opis własnych doświadczeń Wujka Lucyfera z transpłciowością. Jak uważa sam Autor, jego książka będzie użyteczna dla "każdego sfrustrowanego swoim życiem i otoczeniem człowieka, bez podziału na szufladki". Wiele miejsca w książce Wujek Lucyfer poświęca własnym doświadczeniom z depresją, akceptacją siebie samego, a także zmaganiom z presją społeczną, jaką może odczuwać każdy z nas na różnych płaszczyznach.

O tym, jak Autor patrzy na te zagadnienia, a także o innych sprawach związanych z codziennym fukcjonowaniem osoby transpłciowej, będzie można porozmawiać z Wujkiem Lucyferem już w niedzielę 17 lipca o godz. 18.00 w MiTo. Serdecznie zapraszamy!

Książka "Bądź sobą. Pozbądź się presji" dostępna jest jako e-book. Zachęcamy do zapoznania się z darmowym fragmentem: https://ridero.eu/pl/books/bdsob/read#textpreview

Całą książkę można zakupić tu:

http://wujeklucyfer.sellingo.pl/

Zachęcamy także do zapoznania się z blogiem autora:

http://wujeklucyfer.pl/

i do odwiedzenia jego kanału na Youtube:

https://www.youtube.com/channel/UC15BiADHP-vpBkIlXhD0ynw

17 lipca 2016