Wydarzenie

Powrót

Firma marzeń. Co zrobić, aby prowadzenie firmy nie było udręką tylko przyjemnością - praktyczne informacje.

Założyłeś firmę z nastawieniem, że w końcu będziesz na swoim, nie będzie nad Tobą szefa i będziesz panem swojego czasu. Będziesz miał czas dla siebie, rodziny, przyjaciół. Będzie Cię również stać na wiele. Twoje marzenia szybko jednak weryfikuje rzeczywistość. Najczęściej jest tak, że pracujesz od rana do wieczora, przez cały tydzień, świątek piątek i niedzielę. I to niezależnie od tego, czy zatrudniasz pracowników, czy też nie. Wszystkiego i tak musisz sam dopilnować. Marzenie stało się udręką. Znasz to?

Prowadzenie firmy w dzisiejszych czasach jest wyzwaniem. Stworzenie firmy, która będzie urzeczywistnieniem Twoich marzeń, jest ogromnym wyzwaniem. Pozytywne w tym wszystkim jest to, że obecnie każdy ma na to szansę. Ważne jest jednak właściwe podejście do prowadzenia firmy i do jej rozwoju. Zatem: - jak rozwijać swoją firmę? - jak stworzyć firmę, która będzie urzeczywistnieniem Twojej wizji? - jak stworzyć firmę, która będzie funkcjonowała bez Twojej fizycznej obecności? O tym będziesz mógł się dowiedzieć podczas spotkania szkoleniowego "Firma marzeń. Co zrobić, aby prowadzenie firmy nie było udręką tylko przyjemnością - praktyczne informacje".

Swoją wiedzą podczas spotkania podzieli się Artur Krysik - Interim Manager od 13 lat pomagający małym i średnim firmom w rozwoju. Więcej informacji na temat tego czym się zajmuje znajdziesz na www.arturkrysik.pl

25 sierpnia 2016