Wydarzenie

Powrót

Czy wiesz, czego chcesz? - wykład interaktywny dla freelancerów12.07.2017| 9:00-11:00
***

Większość ludzi doskonale wie, czego nie chce, nie ma jednak pojęcia czego chce... Może też tak masz? Rozpoznajesz w tym siebie?

Jeśli masz już dosyć stania w miejscu i chcesz odkryć, w którym kierunku zmierzać, zapraszamy na interaktywny wykład, podczas którego pokażemy Ci, jak może wyglądać ścieżka odkrywania swojego celu.

Z nami możesz odbudować swoją wewnętrzną motywację i napęd do działania w zgodzie ze sobą, by z łatwością osiągać to, czego naprawdę pragniesz niezależnie czy masz 21, 33, 45, 57 czy 66 lat!

Wyjdź z tego impasu – przyjdź na spotkanie i zacznij podróż w głąb siebie.

Gdzie: MiTo art.café.books ul. Ludwika Waryńskiego 28

Udział: Koszt obejmuje jedynie zakupienie vouchera w cenie 10 zł do wykorzystania w barze (np. na kawę, czy ciastko)! Voucher do nabycia na miejscu. Obowiązuje rejestracja - zarejestruj się tutaj: https://czy-wiesz-czego-chcesz-wyklad-12-lipca.evenea.pl/

O nas: Główną misją „Czego Najbardziej?!” jest wspieranie w realizacji marzeń oraz zachęcanie do wspólnych działań na rzecz innych. Działamy razem od ponad roku, zorganizowałyśmy już cztery akcje społeczne. Każda z nas ma co najmniej kilkunastoletnie doświadczenie na polu rozwoju osobistego, zawodowego i budowania relacji. Wielokrotnie podążałyśmy za swoimi marzeniami, nie tylko świętując sukcesy, ale też często ucząc się na własnych błędach. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą. Na co dzień prowadzimy szkolenia i sesje coachingowe pomagające w osiąganiu celów i satysfakcjonującego życia.

Jesteśmy autorkami wyzwania online „Wiem, czego chcę”, w którym do tej pory wzięło udział kilkadziesiąt osób. Więcej o wyzwaniu: http://wiem-czego-chce.ontrapages.com/

Kontakt: Jeśli masz pytania lub potrzebujesz więcej szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu mailowego: kontakt@czegonajbardziej.pl.

12 lipca 2017