oprawa obrazu

Powrót

W MiTo oprawiamy obrazy olejne, akwarele, pastele, dyplomy, rysunki, plakaty, zdjęcia, hafty, papirusy, monety, mapy, lustra… właściwie wszystko, w tym obiekty nietypowe. W grę wchodzi zatem oprawa narożna, oprawa wielowarstwowa i kolorowa, oprawa ulubionej koszulki, drogocennej biżuterii czy… telewizora.


Prócz samej oprawy oferujemy również naciąganie płótna na blejtram, renowację obrazów oraz wydruki zdjęć na płótnie lub piance. Naszą mocną stroną oprócz przystępnych cen, jest niewątpliwie wyjątkowo szybki termin wykonania usługi (do 3 dni), a w przypadku bardziej skomplikowanych opraw (do 5 dni).


W ofercie ramiarni MiTo znajduje się ponad 250 wzorów ram z Włoch, Hiszpanii oraz Polski, tradycyjnych i nowoczesnych, minimalistycznych i ozdobnych, klasycznych i rustykalnych, błyszczących i matowych, monochromatycznych i kolorowych. Do wyboru ramy drewniane, aluminiowe, a także pleksi, szkło (zwykłe, float lub antyrefleksyjne), passe-partout, blejtramy i inne produkty.


Każdego z Was potraktujemy indywidualnie i dostosujemy się do Waszych potrzeb, służąc pomocą i profesjonalną poradą. Nietypowe zamówienia są dla nas prwdziwym wyzwaniem, realizujemy je z wielką przyjemnością.